Marta_Waszczuk

Nazywam się Marta Waszczuk i od dziewięciu lat pomagam mamom znaleźć ich unikalny sposób na łączenie pracy i macierzyństwa, zgodny z ich wartościami i mocnymi stronami.

Założyłam pierwszy w Polsce Klub Przedsiębiorczych Mam – społeczność, w ramach której mamy zyskują wiedzę, narzędzia i motywację by iść swoją drogą. Jestem prezeską Fundacji Be Proactive, która aktywizuje mamy do działania. Zainicjowałam i współorganizuję Forum Przedsiębiorczych Mam – wyjątkową konferencję dla mam, na której omawiane są tematy biznesowe i można przyjść z dzieckiem. Stworzyłam też Biznes Lab – program wspierający przejście od pomysłu do biznesu dla osób, które chcą uporządkować swoje myślenie i działanie, by oszczędzić czas i pieniądze potrzebne do uruchomienia firmy.

Na bazie tysięcy godzin badań, pracy trenerskiej i coachingowej z dziesiątkami mam i oraz osobistego doświadczenia napisałam książkę „Mamy, wracamy”, która jest nazywana „biblią” dla mam wracających do pracy, szczególnie tych na rozdrożu, szukających pomysłu na siebie. Sama na sobie przetestowałam prawie wszystkie pomysły, o których piszę.

Jestem mamą trójki dzieci i fanką podcastów.

Marta Waszczuk w mediach

Oto moje przykładowe wystąpienia.

O powrotach mam do pracy – rozmowa z Katarzyną Pruchnicką w radiowej Trójce

Marta Waszczuk w Trójce

O łączeniu pracy zawodowej i macierzyństwa – bez lukru, rozmowa z Agnieszką Kaczanowską z Mamopracuj.pl

O powrotach do pracy, Klubie Przedsiębiorczych Mam i książce „Mamy wracamy” w Dzień Dobry TVN –  rozmowa z Dorotą Wellman, Marcinem Prokopem i Anną Kozioł.

Marta Waszczuk w Dzień Dobry TVN

Wywiad towarzyszący pojawieniu się książki „Mamy, wracamy”.

 

Wystąpienie na Forum Przedsiębiorczych Mam „Nowe technolgie, nowe możliwości”

Marta Waszczuk nowe technologie

Wystąpienie na Forum Przedsiębiorczych Mam „DROGA ODWAGI”

Marta Waszczuk Forum Przedsiębiorczych Mam

Nie tylko media

Tu jeszcze mogłaś mnie spotkać / zobaczyć / usłyszeć

campus warsaw
Biznes Lab
FacebookTwitterGoogle+LinkedInWykop